Kuo daugiau jūs apkabinate vaikus, tuo jie tampa protingesni

830
Patinka? Duok Like!

Jei jūs mėgstate apkabinti vaikus – darykite taip ir toliau. Vieną kartą jie jums pasakys „ačiū“ už tai.

Paskutinių tyrimų duomenimis, apkabinimas kaip fizinio prieraišumo forma yra labai svarbus vaiko vystymuisi.

Tyrimas, atliktas Nacionalinėje vaikų ligoninėje Ohajo valstijoje, išanalizavo 125 vaikus. Jie buvo tiek išnešioti, tiek neišnešioti.

Buvo pastebėta, kad vaiko priežiūra ir apkabinimai sukelia stiprią smegenų reakciją ir padeda vaikams greičiau vystytis.

Būti švelniu ir mylėti savo vaiką – tai ne tik humaniška, bet ir naudinga.

Daktarė Natali Metr, pagrindinė tyrinėtoja, aiškina, kad šis paprastas veiksmas turi didžiulę įtaką mažylio smegenų darbui.

Apkabinimų metu hormonas oksitocinas, kuris atsako už teigiamas emocijas, išsiskiria labai smarkiai ir padeda sustiprinti ryšį tarp mamos ir vaiko.

Apkabinimų nebuvimas gali smarkiai paveikti vaiką, sugniuždyti jo pasitikėjimą savimi ir apsunkinti ryšį su kitais žmonėmis.

Esmė tame, kad kiekvieną kartą, kai jūs kažką apkabinate, jūs ne tik parodote prieraišumą, bet taip pat padidinate oksitocino lygį ir gerinate bendrą psichinę sveikatą.

O jūs dažnai apkabinate savo vaikus?

Bonusas


Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos.
Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą.
Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!