Kodėl Tailando grožio karalienė lenkiasi šiai moteriai?

204
Patinka? Duok Like!

Spindinti diadema, šilkinė suknelė ir aukštakulniai – taip atrodydama 17-metė Hatinga klūpėjo ir lenkėsi prieš šią moterį. Kas privertė ją taip pasielgti?

Spindinti diadema, šilkinė suknelė ir aukštakulniai – taip atrodydama 17-metė Hatinga „Mint“ Faseng klūpėjo ir lenkėsi šiai moteriai. Kas privertė merginą, kuri tapo Tailando grožio konkurso nugalėtoja ir gavo Miss Uncensored News Thailand 2015 titulą, tai padaryti tiesiog šalia šiukšlių konteinerių?

Esmė tame, kad šita moteris – jos motina. Ji pati užaugino Hatingą. Moteris rinkdavo ir utilizuodavo šiukšles, kad nors kažkiek uždirbtų sau ir dukrai pragyvenimui. Atsiklaupti – tai aukščiausia pagarbos išraiška Azijos šalyse. Ir nesvarbu, kur tu dabar esi.

Grožio karalienė prisipažįsta, kad ji niekada nesigėdijo savo motinos. Mergina supranta, kad už savo gyvenimą ir viską, ką ji turi dabar, ji dėkinga mamai. Jos kartu sąžiningai uždirbdavo pinigus, maitinosi iš savo darbo, todėl neturi priežasčių jaustis nepilnavertėmis.

Hatinga Faseng ir gavusi grožio karalienės titulą padeda mamai, dirbdama net juodus darbus. Ji vis taip pat kartu su ja renka ir utilizuoja šiukšles.

Dalyvavimas konkurse merginai buvo atsitiktinis. Ir net kai ji pateko į pretendenčių sąrašą, Mint netikėjo, kad galės tapti nugalėtoja. Kai ji išgirdo, kad laimėjo, tai buvo panašu į sapną. Todėl kad ji, kaip ir bet kuri paprasta mergina, negalvojo, kad gyvenime būna tokių stebuklų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!