Kodėl atsiranda pleiskanos ir kaip pašalinti šią nemalonią problemą

579
Patinka? Duok Like!

Odos būklė

Tokioms specifinėms odos būklėms, kaip egzema ir psoriazė pleiskanos yra tipiškas simptomas. Ir net nelabai svarbu, kur būtent išsidėstys pažeisti plotai – galvoje ar dar kažkur. Metaboliniai pokyčiai, sukelti šių patologinių procesų, sukels pleiskanų atsiradimą bet kokiu atveju. Reikia atsiminti, kad gydomasis kremas veidui – tai viena, kūnui – kita, o galvai – trečia. Juk verta atsižvelgti į pagrindines odos charakteristikas tose vietose, o jos skiriasi gana smarkiai.

Per daug kosmetinių preparatų ir stiliaus procedūrų

Plaukų dažai, stiprios fiksacijos lakas, plaukų tiesinimas ir garbanojimas – visa tai taip smarkiai silpnina plauko audinį ir odos būklę, kad bet kuris grybelis be didelio vargo gali ten išaugti. Deja, kuo daugiau mes veikiame plaukus, tuo blogiau jie tai pakelia. Išimtį sudaro tik gydomosios-profilaktinės priemonės.

Stresas

Priklausomybė tiesioginė – daugiau streso, todėl – mažiau imuniteto. O kuo silpnesnės organizmo apsauginės galios, tuo daugiau šansų patogeniniams grybeliams augti kur to nereikia. Todėl pleiskanų atsiradimas – vienas klasikinių simptomų to, kad organizmas nustoja susitvarkyti su stresu.

Alerginės reakcijos

Pleiskanos dar gali būti alerginės galvos odos reakcijos į kokį nors naują veiksnį rezultatu. Naujas šampūnas, naujas lakas arba tiesiog prasidėjo kokios nors ambrozijos žydėjimas, ir galva iškart pradėjo niežėti. Todėl, jei pleiskanos kilo netikėtai – išsiaiškinkite, ar jūs keitėte savo kosmetiką, ir ar nėra kitų alerginių reakcijų pasireiškimų. O jei yra – oficiali  medicina jau seniai tam sugalvojo labai efektyvias tabletėles.

Mažai šukuojami plaukai

Ši procedūra ne tik suguldo plaukus tam tikra tvarka, bet ir padeda paskirstyti natūralius riebalus per jų ilgį, o taip pat pašalinti keratino žvynelius, kurie pradeda užkimšti odos poras. O visa tai greitai sukeltų sąlygas, palankias grybelio vystymuisi. Taigi, šukuotis verta nors kartą per dieną, ypač jei jūs turite dar ir kitų problemų su plaukais.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353