”Kiekviena diena gali būti paskutinė”: kaip gyvena 28 metų vos 76 cm ūgio vaikinas

315
Patinka? Duok Like!

Nikas Smitas gimė su reta negalia, pas jį reta karlikizmo forma. Jo kūnas proporcingas, tačiau berniuko ūgis vos 76 cm. Nikas buvo pirmagimis šeimoje, tėvams jis buvo ilgai lauktas vaikas. Tačiau jų laimė buvo aptemdyta liūdnos naujienos. Gydytojai prognozavo, kad Nikas neišgyvens iki 5 metų. Be to, medikai pasakė, kad šeima turi būti pasiruošusi tam, kad berniukas niekada nevaikščios ir nekalbės.

Tačiau Niko meilė gyvenimui buvo daug stipresnė. Jis sugebėjo atsistoti ant kojų ir vystėsi kaip visi paprasti vaikai. Tačiau jis neaugo į ūgį. Tačiau tai neliūdino tėvų, juk sūnus buvo jų laimės spindulėlis. Valios stiprybės dėka jis gyveno toliau.

Ir gydytojų prognozės nepasitvirtino. Nikas stengiasi gyventi pilnavertį gyvenimą, jis baigė mokyklą, įstojo į koledžą. Laisvu laiku jis eina į  futbolo varžybas ir leidžia laiką su broliais. Tiesą sakant, brolių ūgis daugiau nei 190 cm. Kasdieniame gyvenime Nikui reikia artimųjų pagalbos.

Gydytojai pažymi, kad žmogui su tokia negalia stebėtina, kad Nikas išgyveno iki 28 metų. Pats vaikinas supranta, kad kiekviena jo gyvenimo diena gali būti paskutinė.

Todėl šeima nori padaryti kiekvieną jo dieną laiminga.

Jie apsupa jį meile ir rūpesčiu. Ir Nikas jau susitaikė su šia mintimi, todėl jis mėgaujasi kiekviena akimirka.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353