Kalbanti dygliakiaulė: ėda moliūgą ir giria jį

724
Patinka? Duok Like!

Zooparko darbuotojai sugavo savo globotinį „ant karštųjų“. Jie nufilmavo neįkainojamus kadrus : gyvūnas graužia moliūgą ir „kalba“. Susidaro įspūdis, kad jis pasigardžiuodamas giria skanėstą!

Dygliakiaulė – tai graužikas, kuris teikia pirmenybę naktiniam gyvenimo būdui. Kai jis gyvena laukinėje gamtoje, tai gali apsigyventi ir oloje, ir urve. Žiemą gyvūnas neužmiega, bet jo aktyvumas sumažėja iš esmės.

Dygliakiaulės dievina augalinį maistą. O šie kadrai įrodo, kad jie neatsisako apetitiškų vaisių, tokių kaip moliūgas, morka, arbūzas. Kas galėjo pagalvoti, kad dygus žvėrelis galėtų būti toks mielas ir juokingas!

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353