Kaip nustoti nekęsti pirmadienių?

233
Patinka? Duok Like!

Išeiginės pralekia kaip viena akimirka ir netikėtai ateina jis – pirmadienis.

Kokie gi laimingi mes einame iš darbo/mokyklos/univero penktadienio vakarą. Išeiginės pralekia kaip akimirka ir netikėtai ateina jis – pirmadienis. Ir kiekvienas jo rytas prasideda necenzūriniais žodžiais ir sunkia begalinės dienos būsena. Išlįsti iš po šiltos antklodės – misija neįmanoma ir tu nervingai perstatai žadintuvą, maldaudamas visatos atšaukti darbą, mokyklą, paskaitas.

Mes siūlome susipažinti su mūsų teorija apie tai, kaip vidutinė statistinė asmenybė nusprendė laiku pabusti pirmadienį.

1. Kalendoriuje dar sekmadienis, laikrodyje 21:00 ir tu jau lovoje. Kad tiksliai nepramiegotum, nusistatai 5 žadintuvus, patikrini visus socialinius tinklus. Oi, koks mielas kačiukas. Reikia skubiai nusiųsti šitą juokingą video draugams. Susirašinėji su draugu, juokiesi iš visų įmanomų juokelių, kuriuos jis tau siunčia. Žiūri į laikrodį – 3:00. Tai velnias! Viskas, miegot.

2. Žadintuvas Nr.1: 6:30. Nėra jokios reakcijos. Tu miegi kaip užmuštas. Vos girdimos nusivylimo dejonės.

3. Žadintuvas Nr.2: 6:45. Besikeikiant visais žinomais keiksmažodžiais, ranka neryžtingai išlindo iš po antklodės ir išjungė žadintuvą. Tu viską spėji, net papusryčiauti.

4. Žadintuvas Nr. 3: 7:00. Zyzi, kauki, neviltis, bandai nusiimti antklodę nuo galvos. Suvokimas, kad kambaryje velniškai šalta, verčia slėptis atgal. Nusprendi, kad pusryčiai – ne taip jau ir svarbu.

5. Žadintuvas Nr.4: 7:15. Smegenys ima galvoti super istorijas, kaip atsiknisti nuo darbo ar
mokyklos. Supranti, kad visi variantai nesuveiks. Prisimeni, kad turi dar vieną žadintuvą. Pažadi sau, kad 7:30 kelsiesi ir imsi ruoštis.

6. Žadintuvas suskambėjo: 8:40. Sąžinė verčia tave atsimerkti, tu žiūri į laikrodį. Rengiesi bet ką, kas papuolė po ranka ir leki kaip lenktyninis automobilis, keikdamasis po nosimi ir nekenti to prakeikto pirmadienio!

Ir žinote, koks mūsų atsakymas į svarbiausią klausimą, kaip nustoti nekęsti pirmadienių? Ogi niekaip.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353