Kaip nustoti lyginti skalbinius: triukas, kuris taupo daugybę laiko

282
Patinka? Duok Like!

Aš išimu drėgnus skalbinius iš skalbimo mašinos ir atsargiai sudedu į didelį dubenį. Taip jie nespėja susiglamžyti, kol nešu į balkoną pakabinti. Toliau viskas pagal pažįstamą schemą: nuimti nuo virvės, išlyginti, sudėti į spintą. Kiek vargo! Bet kartą aš pamiršau drėgnus skalbinius, sudėtus dubenyje.

Prisiminiau gal po pusvalandžio. O kai pagaliau paskubėjau džiaustyti – mano nustebimui nebuvo ribų.

Kaip išlyginti drabužius be lygintuvo: netikėtas būdas

Tai štai, kai aš išdžiausčiau išskalbtus skalbinius,pastebėjau, kad jie atrodo kaip po lyginimo. Galiausiai man net nereikėjo traukti lygintuvo – tiesiog sulanksčiau drabužius ir išdėliojau į vietas. Dabar lyginu tik marškinius, o likusiems drabužiams naudoju rankinį garintuvą. Keistoka, bet lygintuvo nebereikia!

Patalynę, staltieses ir rankšluosčius džiovinu naujai atrastu būdu

1. Išimkite drėgnus skalbinius iš skalbimo mašinos ir sudėkite juos į didelį dubenį.

2. Neilgam palikite tvarkingai sudėtus į krūvelę skalbinius.

3. Po pusės valandos išdžiaustykite skalbinius. Kai jie išdžius, sulankstykite ir dėkite į spintą. Jei yra vietos lentynose, susukite patalynę į rulonėlius ir laikykite juos horizontaliai.

Kodėl šis netikėtas būdas taip gerai veikia? Viskas paprasta: kadangi drėgni skalbiniai sunkūs, sulankstyti jie išsilygina nuo savo svorio. Štai taip galima išlyginti drabužius be lygintuvo ir sutaupyti daugybę laiko.


Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos.
Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą.
Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!