Kaip gyvena suaugusi moteris, įkalinta 8-metės mergaitės kūne

2504
Patinka? Duok Like!

Užsiėmus visų genetinių susirgimų, kokie tik gali būti pas žmogų, studijavimu galima sugaišti labai daug laiko. Tačiau ne tik dėl jų gali sustoti žmogaus vystymasis.

Šonos Rei ūgis yra 116 cm, tai geras rezultatas 5-mečiams vaikams ir nepakankamas 8-mečiams. O Šonai jau 22 metai.

Vaikystėje Rei buvo visiškai paprastas vaikas, tačiau būdama pusantrų metų amžiaus ji patyrė rimtą galvos smegenų vėžio formą. Gydymas padėjo ir mažylę išgelbėjo. Prasidėjo remisija.

Tačiau chemoterapija paveikė hipofizės, atsakingos už augimą, darbą. Dabar organas „užmigo“ ir mergina nebepaaugo nė centimetro po savo 8 gimtadienio.

Tai kelia merginai daugybę problemų. Pirma, ji negali rengtis suaugusiųjų drabužiais. Tokio dydžio paprasčiausiai negamina, todėl jai tenka ilgai rinktis apdarus vaikų skyriuose.

Antra, visuomenė nepriima jos kaip suaugusio žmogaus. Šoną retai įleidžia į barus, tatuiruočių
salonuose iš jos reikalauja tėvų sutikimo. Tačiau tai ne pagrindinė problema, kurią provokuoja žemas merginos ūgis.

Dėl jo ji negali susitvarkyti asmeninio gyvenimo. Bendraamžiai paprasčiausiai nesuvokia jos kaip pilnavertės asmenybės, nors ir užrakintos vaiko kūne. Mergina tikisi, kad bent akli pasimatymai galės padėti jai rasti antrą pusę.

Neseniai TLC kanale pasirodė dokumentinio filmo „Aš Šona Rei“, pasakojančio apie jos problemą, anonsas. Mergina tikisi, kad viešumas padės žmonėms tolerantiškiau elgtis su ja, o taip pat pagaliau sutikti savo meilę.

Filmo premjera numatyta 2022 sausį ir daugelis žmonių jau susidomėjo šia neįprasta istorija, juk tik toks filmas padės suvokti, su kokiais neįprastais buities sunkumais gali susidurti žmogus.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!