Kai mes ką nors perkame, mes juk mokame ne pinigais

617
Patinka? Duok Like!

Išmintingas ir tikslus Chose Muchikos, buvusio Urugvajaus prezidento, kurį žiniasklaida praminė „neturtingiausiu valstybės vadovu pasaulyje“. Verta sau kartas nuo karto priminti:

„Arba jūs laimingi, turėdami labai mažai ir neapkraudami savęs per daug, kadangi laimė – jūsų viduje, arba jūs niekur nenueisite. Tai ne skurdo pateisinimas . Tai santūrumo pateisinimas. Tačiau mes sugalvojome vartotojišką visuomenę, kuri nuolat ieško augimo. Kai augimo nėra, tai tragedija.

Mes sugalvojome kalną per didelių poreikių. Jūs turite pastoviai pirkti, išmesti. Tai mūsų gyvenimai, kuriuos mes laužome. Kai aš kažką perku ar kai jūs tai perkate, mes juk sumokame ne pinigais. Mes sumokame tuo mūsų gyvenimo laiku, kurį mes buvome priversti sugaišti, kad uždirbtume tuos pinigus.

Skirtumas tik tame, kad neįmanoma nusipirkti gyvenimo. Gyvenimas praeina. Ir tai siaubinga.“

Chose Muchika

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353