Kačiukas nusprendė nuraminti kalę, kuri neteko šuniukų, ir tapo jos įvaikiu

256
Patinka? Duok Like!

Kai savanoriai rado benamį kačiuką, paėmė jį į prieglaudą, kur pavadino jį Mura. Ten mažylė susipažino su kale, kuri visą laiką buvo liūdna. Pasirodė, kad ji neteko savo šuniukų ir sunkiai pakėlė netektį. Mažylė pabandė nuraminti kalę ir ėmė trintis į jos galvą.
Prieglaudoje yra pagrindinis tikslas – suteikti apsaugą augintiniams, kurie neteko šeimininkų dėl karo veiksmų Sirijoje.

Kalę savanoriai irgi rado gatvėje, taip ji ir atsidūrė prieglaudoje. Po to, kai darbuotojai sužinojo, kad ji nėščia, išskyrė jai atskirą kampelį, kad jai būtų patogu. Tačiau kalei, kurią pavadino Lora, gimė negyvi palikuoniai. Darbuotojai atnešė jai žaisliukų, bandydami kažkaip prablaškyti, tačiau tai nepadėjo.

O štai mažai katytei patiko tiek kalė, tiek jos žaisliukas. Mura panoro susipažinti artimiau ir priėjo prie kalės, o paskui pasitrynė į jos galvą. Gyvūnai iškart sutarė.

Po kelių dienų kalė pamiršo žaislą ir užsiėmė kačiuku. Lora juo rūpinosi, lyg tai būtų jos jauniklis.

Augintinė vėl tapo gyvybinga, o jos akys nustojo būti liūdnos. Taip miela žiūrėti į šią porą.
Nuo tada jos viską daro kartu: vaikštinėja, ėda iš vieno dubenėlio, žaidžia, miega. Šuo visą laiką prižiūri savo įvaikį.

Prieglaudos darbuotojai supranta, kad gyvūnų negalima išskirti. Juk Lora vėl atgijo po pažinties su kačiuku.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353