Jūsų pirštai stebuklingu būdu veikia jūsų emocijas

643
Patinka? Duok Like!

Reikia pakankamai intensyviai patrinti abiejų rankų pirštus, masažuojant prštakaulius 2-5 minutes. Po to apglėbkite pirštą taip, kad pajaustumėte jo pulsavimą.  Jei jūs iškart jaučiate pulsą, laikykite pirštą, kol pulsas ne sulėtės. Priklausomai nuo to, ką reikia paveikti, pasirinkite pirštą.:

Nykštys – tai nerimas, kurį jaučiame, būdami naujoje aplinkoje (todėl vaikai būtent šį pirštą čiulpia, kai nerimauja). Jei pamasažuosite nykštį, tai padės jums atsipalaiduoti, atsitraukti nuo rūpesčių, nusiraminti, pagerinti savivertė ir geriau išsimiegoti.

Rodomasis pirštas – tai baimės, siekiančios fobijas. Jei bijote, jaučiate panišką siaubą, trinkite rodomuosius pirštus. Gyvenimo energija ir valia, sugebėjimas kontroliuoti ir tobulinti savo vidinį nusistatymą, nugalėti baimes ir kovoti su silpnybėmis – tai tie pozityvūs pasikeitimai, kurių galima pasiekti, masažuojant rodomuosius pirštus.

Vidurinysis (didysis) pirštas – beje, jūs lengvai atspėsite, už ką jis atsakingas. Žinoma, tai pyktis! Stresas, pyktis – griaunančiosios organizmą emocijos. Jos verčia širdį dirbti padidintu režimu, kraujagysles – su perkrovomis, ir dažni galvos skausmai – dėsninga pasekmė, jei tokia būklė yra dažna. Viduriniojo piršto masažas normalizuoja šiuos reiškinius.

Bevardis pirštas – tai liūdesys, depresija, ir jei jūs jaučiate liūdesį, verta atkreipti dėmesį į bevardį pirštą. Bus lengviau psichologiškai įveikti barjerus, matyti viską šviesesniuose tonuose ir atsispirti problemoms, jei pradėsite masažuoti bevardį pirštą. Jūsų gyvenimo kokybė žymiai pagerės.

Mažasis pirštas atsako už savivertę. Nepasitikėjimas savimi, abejonės, diskomfortas – patrinkite , pamasažuokite mažąjį pirštelį ir įveikti šiuos pojūčius bus žymiai lengviau. Kraujotaka, kurią pagerina mažojo piršto masažas, skatina smegenų veiklą.

Delnų masažas,kaip Džin Šin Džitsu procedūros užbaigimas (taip vadinasi ši technika) – išlaisvina pozityviąją energiją. Todėl mes nesąmoningai trinam delnus, jeigu „reikalai pavyko“ ir džiaugsmingai laukiam sėkmės.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353