Jis buvo sukrėstas, kai draugas trenkė jam barnio metu. Tačiau tai, ką jis padarė paskui, nustebino dar labiau!

311
Patinka? Duok Like!

Istorija apie tai, kaip du draugai ėjo per dykumą. Kažkuriuo momentu kelyje abu susipyko ir vienas draugas trenkė kitam per veidą. Tam, kuris gavo antausį, skaudėjo, tačiau nieko nesakęs, jis parašė smėlyje: „Šiandien geriausias mano draugas skėlė man antausį“.

Jie ėjo toliau, kai staiga pamatė oazę, kurioje nusprendė išsimaudyti. Tas vyras, kuriam trenkė, įstrigo dumble ir ėmė skęsti, tačiau draugas jį išgelbėjo. Po to, kai jis atsipeikėjo nuo šoko, parašė ant akmens:

„Šiandien geriausias mano draugas išgelbėjo man gyvybę“.

Draugas, kuris trenkė jam ir išgelbėjo, paklausė: „Kai aš tave nuskriaudžiau, tu parašei tai ant smėlio, o dabar rašai ant akmens, kodėl?“

Draugas atsakė: „Kai mus kas nors žeidžia, mes turime parašyti tai ant smėlio, kad atleidimo vėjai galėtų tai ištrinti. Bet kai kažkas daro mums gera, mes turime išgraviruoti tai akmenyje, kur joks vėjas neištrins to niekada“.

Mokykitės rašyti savo skausmą ant smėlio ir iškalti gerus darbus akmenyje.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353