Ji slėpė savo paslaptį 15 metų ir tik sužadėtuvių metu išdrįso pasakyti tiesą

9154
Patinka? Duok Like!

Makenzi Mou, studentė iš Houston Clear Lake universiteto, kuris yra Teksase, 15 metų gyveno kaip ant adatų. Niekas net atsitiktinai neturėjo sužinoti jos paslapties – kitaip bėda.

Ir šiaip ne taip jai pavyko laikyti viską paslaptyje, kol nesutiko Brajano Balardo. Jų santykiai greitai peraugo į romantiškus ir Makenzi suprato, kad negalės jam meluoti.

Makenzi ir Brajanas nusprendė sužadėtuvių proga surengti teminę fotosesiją – miške, paparčių fone, saulės zuikučių, besiskverbiančių pro medžių lapiją, šviesoje.

Ir štai po pirmųjų kadrų mergina atsisuko į mylimąjį ir…nusiplėšė skalpą! Ne, paskui paaiškėjo, kad tai buvo perukas, taip meistriškai padarytas, kad niekam ir į galvą negalėjo ateiti, kad Makenzi plika. Štai jau 15 metų – alopecija.

Tai tikrai tapo siurprizu visiems. Seniai seniai, dar pradinėse klasėse, Makenzi tapo autoimuninio susirgimo, dėl kurio plaukai ant viso kūno iškrito savaime, auka.

Ir daugiau niekada neataugo – tikras sielvartas paauglystėje, kai visi orientuojasi tik į klasikinius grožio standartus. Ji nusprendė nuo visų nuslėpti savo problemą, su kuo sėkmingai susidorojo iki šios dienos.

Tačiau kai sužadėtuvės ir šeimyninis gyvenimas tapo realybe, Makenzi tvirtai nusprendė – jie nebus pagrįsti melu. Šalin peruką!

Ką reiškia šitas savotiškas coming out? Pripažinimas savęs tokia, kokia yra naujoje realybėje. Makenzi negudrauja – jei Brajanas nebūtų atsiradęs jos gyvenime, ji ir toliau būtų slėpusi plikę.

Tačiau šalia jo ji pagaliau pasijuto apsaugota ir nuo žmonių kalbų, ir nuo šnairų žvilgsnių, išvis nuo visko. Reiškia, galima ir reikia žengti žingsnį į priekį – tuo pačiu ir išsiaiškinsiu, kiek realūs jo jausmai. Žinoma, jiems viskas buvo gerai – tai gera pasaka.

Apie tai, kad tikras grožis ir žmogaus galia nesusiję su jo išvaizda, o stereotipų laužyti nebūtina, bet leidžiama ir bendrai sveika. Šukuoseną galima pasidaryti ir naują, o štai perauklėti žmogų, rasti giminingą sielą kur kas sunkiau. Makenzi ir Brajanui viskas pavyko.

Dabar plikos, tačiau atradusios meilę Makenzi Mou istoriją ištampė po socialinius tinklus ir rodo pavyzdžiui tiems, kas irgi kenčia nuo alopecijos. Pirmiausia mergaitėms ir merginoms – su plaukų praradimu gyvenimas nesibaigia!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353