Idealių nebūna

610
Patinka? Duok Like!

Mano draugė Rita – teismo medicinos ekspertė. Jai 42 metai. Jos ilgi ploni pirštai ir antrasis aikido danas . Ji suka stiprias cigaretes, keikiasi necenzūriniais žodžiais ir nebijo mirties. Rita turi 9 metais jaunesnį vyrą.  Jis yra vyriausias architektas vienoje didelėje statybos kompanijoje. Ir labai gražus. Kepa skaniausius tortus, kokius esu kažkada valgiusi. Ir jis kuria vaikiškas pasakas vienerių metukų judviejų dvyniams. Pats guldo juos miegoti, jei Rita darbe. Ir keliasi prie jų naktį, nes Rita labai pavargusi.  

Kita mano draugė Olia – psichologė ypatingų situacijų pagalbos grupėje. Buvo Beslame. Jos pirmas vyras, karo chirurgas, žuvo prieš maždaug 12metų. Pernai ji ištekėjo už operatoriaus, kuris filmavo reportažą vienoje iš gelbėjimo operacijų. Pirmiausia jie tik draugavo, o paskui mano draugė pateko į avariją ir jis pusmetį ją slaugė. Pasiėmė darbe atostogas, kad nereiktų važinėti į komandiruotes. Uždirbo pinigus, filmuodamas vestuves. Nežiūrint į gydytojų prognozes, draugė pradėjo vaikščioti. Olios sūnus vadina jį tėčiu. O jis didžiuojasi, kad berniukas važiavo į fizikos olimpiadą Stokholme.

Maša – filosofijos profesorė. Ištekėjo už vyro be aukštojo išsilavinimo. Bet jis stato jai namą, gamina pietus, myli vaikus ir draudžia triukšmauti namuose, nes Marija Anatoljevna ruošiasi paskaitoms. Maša „pačiuožusi“ dėl mokslo ir ruošiasi išvykti metams į stažuotę Kinijoje. Vyras „pačiuožęs“ dėl Mašos. Jis nežino, kas toks Hegelis ir egzistencialistų neskaitė. Bet žino, kokio dydžio Mašos koja ir nepamiršta pakeisti jos automobilio vasarinių padangų į žiemines. O dar Mašos vyras turi nerealų verslą – gamina medžio apdirbimo stakles. Ne oligarchas, bet milijonierius.

Kai man pradeda pasakoti, kokia turi būti ideali moteris, kad ją galima būtų mylėti ir kviesti tekėti, aš labai garsiai juokiuosi.

Todėl, kad myli ne idealias moteris, o tas, kurios tinka. Su visais jų skilimais ir įdubimais.
Kiekvienam puodui savas dangtis.

Todėl nereikia bijoti gyventi taip, kaip nori, ir būti tuo, kuo nori. Tai viskas, ką aš norėjau jums šiandien pasakyti. Apkabinu.

Jelena Pasternak

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353