Gydytojai parodė, kaip atrodo jų veidai po pamainos ligoninėje, kur jie padėjo pacientams su koronavirusu

388
Patinka? Duok Like!

Dėl labai didelio pacientų kiekio, ligoninių gydytojai dirba nenuleisdami rankų. Be to, jiems tenka dėvėti apsaugines priemones, kurios jau po kelių valandų ant jų kūnų palieka įspaudus. Įvairių šalių gydytojai ir medicinos seserys pasidalino nuotraukomis, kaip jie atrodo po ilgų pamainų ir valandų, kai dėvėjo kaukes – ir taip atrodo jų pacientų sveikatos kaina.

Dėl susirgusiųjų koronavirusu žmonių kiekio, patenkančio į ligonines , gydytojams ir slaugytojoms tenka dirbti be pertraukos.

Kad neužsikrėstų patys, jie dėvi apsaugines kaukes ir kostiumus.

Jau vien dėl ilgų pamainų, apsauginės priemonės palieka ant medpersonalo kūnų gilius pėdsakus.

Pirmiausia fotografijomis su kaukių pėdsakais ant veido pasidalino Kinijos gydytojai

.

.

Po to prie jų prisijungė gydytojai ir slaugytojos iš Italijos

Medicinos sesuo Alicija Bonari pasidalino ne tik savo veido nuotrauka po pamainos, bet ir mintimis apie savo darbą

Savo instagrame mergina parašė, kad ji, kaip ir visi žmonės, bijo užsikrėsti :

Aš bijau, kad kaukė gali blogai priglusti prie veido. Bijau, kad atsitiktinai aš galiu paliesti veidą nešvariomis pirštinėmis arba apsauginiai akiniai neapsaugos mano akių.. <…>

Aš pavargau, kaip ir visi mano kolegos, bet tai netrukdo mums atlikti mūsų darbo, kaip mes tai darydavom ir anksčiau. <…> Aš prašau nesugriauti to, ką mes darome ir likti namuose, kad neužkrėstumėte kitų žmonių. Aš dirbu savo darbą ir prašau jūsų atlikti savąjį.

 

Na, o kad Alicijos ir kitų gydytojų pastangos nebūtų bergždžios, žmonės turėtų dažniau plautis rankas ir rečiau išeiti į gatvę ir kontaktuoti su kitais žmonėmis.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353