Greitas testas: sužinokite, kuris jūsų smegenų pusrutulis yra dominuojantis

1309
Patinka? Duok Like!

Ne paslaptis, kad žmogaus smegenys susideda iš dviejų dalių. Reikia pažymėti, kad pas kiekvieną mūsų labiau išvystytas vienas iš pusrutulių. Šis greitas testas padės jums sužinoti, kuris pusrutulis išvystytas pas jus.

Įdėmiai pažiūrėkite į paveikslėlį ir pasakykite, ką pirmą jūs pamatėte paveikslėlyje?

Jei jūs pamatėte vyrą, reiškia, kairys pusrutulis dominuoja jūsų smegenyse:

Kairysis pusrutulis atsako už logiką ir todėl jūs greičiausiai visus savo sprendimus priimate kruopščiai apgalvoję ir pasvėrę. Taip pat jūs mokate šaltai įvertinti situaciją ir priimti teisingą sprendimą.

Jei jūs pamatėte moterį, reiškia, labiau išvystytas yra dešinysis:

Dešinysis atsako už jausmus ir emocijas. Jūs impulsyvus žmogus, kuriam svarbūs jausmai yra pirmoje vietoje. Bet taip pat verta pažymėti, kad jūs turite taip vadinamą šeštąjį pojūtį, kuris visada ateina jums į pagalbą.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353