Graži, energinga moteris pasakojo, kad ji daug ko pasiekė

1016
Patinka? Duok Like!

Graži, energinga moteris pasakojo, kad ji daug ko pasiekė.

Pasiekė aukštų pareigų darbe, dirbo nuo ankstaus ryto iki vėlaus vakaro, sukurdama naujus projektus, vesdama pasitarimus. Ir kiekvieną savaitę skraido į komandiruotes, kartais į tolimas, ilgam.

Ji aktyviai dalyvauja visuomeniniame gyvenime, politikoje daro karjerą. Ir ją jaudina ekologijos padėtis, ji kovoja už planetos švarą.

Ji užsiima sportu, šoka, dalyvauja varžybose. Dalyvauja moksliniuose simpoziumuose, rašo disertaciją. Skaito daug naudingos literatūros. Užsiima labdaringa veikla. 

Ji ilgai vardijo tai, ką ji daro. Ir ko pasiekė. Ir tai, ką dar ruošiasi daryti.

O kai antroji moteris jos tyliai paklausė: „Jūs visa tai darote, kad apie jį negalvotumėt?“, – moteris linktelėjo ir pravirko.

Šiame pasakojime mažai žodžių. Bet taip būna gyvenime. Kartais mes visa tai darome, kad apie jį negalvotume. Arba apie ją. Apie susitikimo negalimumą.

Visa tai leidžia prastumti laiko. Jo pasidaro labai daug, kai prarandi tą, kurį mylėjai…

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353