Gėris visada sugrįžta. O geriausias kerštas likimui – tai sėkmė

338
Patinka? Duok Like!

Motina išmetė jį į šiukšlių konteinerį vienoje iš Floridos gatvių, kai mažyliui buvo vos kelios dienos. Jis taip garsiai verkė, kad jį rado praeivis, kuris iškvietė policiją. Mažąjį Fredį išvežė į ligoninę ir po 13 dienų įvaikino. Fredis pateko į Natano ir Betės Figgersų šeimą iš Kvinsio miesto. Jie jau turėjo dukterį, bet kai išgirdo per žinias istoriją apie pamestą naujagimį, nuvyko jo į prieglaudą. Figgersai gyveno neturtingai: tėvas dirbo Floridos universitete, mama buvo namų šeimininkė.

Fredį mokykloje vadino „šiukšlių vaiku“, kadangi visi žinojo jo istoriją. Kai jis užaugo, susirado savo biologinę motiną – ji pasirodė narkomanė – ir daugiau su ja nesusitiko.

„Mano įtėviai dovanojo man meilę ir ateitį. Būtent juos aš laikau tėvu ir motina“.

Kai Fredžiui buvo 9 metai, Natanas komiso parduotuvėje jam nupirko sulūžusį 1989 metų laidos kompiuterį Macintosh. Jis pastatė kompiuterį ant virtuvės stalo, įteikė sūnui atsuktuvą ir leido daryti viską, ką jis panorės. Fredis išrinko ir surinko kompiuterį kelis kartus. O paskui prie jo pridėjo detales iš seno tėvo radijo imtuvo. Ir senukas Macintosh vėl ėmė veikti! Taip pas berniuką atsirado tikra aistra. Tiesa, Macintosh veikia iki šiol ir saugomas Figgersų namuose.

13 metų Fredis susirado pirmąjį darbą. Kvinsio miestas pasamdė paauglį remontuoti kompiuterius. O savo pirmąją kompaniją Figgers Computers Fredis įkūrė būdamas 15-os! Jis remontavo kompiuterius tėvų svetainėje ir kūrė serverius, kuriuose klientai galėjo laikyti savo duomenis. Paskui pradėjo kurti mobiliąsias aplikacijas, o taip pat programinę įrangą komercinėms kompanijoms.

Po kelių semestrų universitete Fredis metė mokslus.

„Aš nepatariu kitiems šio kelio, – sako Figgersas. – Tačiau savo pasirinkimo nesigailiu. 17-os aš jau turėjau 150 klientų, kuriems reikėjo tinklapių ir serverių duomenų saugojimui.

Nebuvo galima sustoti.“ 19-os Fredis gavo pirmąjį patentą. Jis išrado prietaisą, kuris leido gydytojams nuotoliniu būdu kontroliuoti savo pacientų būklę, o paskui pardavė jį vienai iš technologinių kompanijų Kanzase už 2,2 milijono dolerių.

Kai Fredžiui buvo kiek daugiau nei 20 metų, jo tėvas susirgo Alzheimeriu. Tada jis sukūrė GPS seklį su ryšio funkcija ir įdėjo jį į tėvo kedus. Tokiu būdu jis visada žinojo, kur randasi jo tėvas. Šis įrenginys padėjo daugeliui žmonių su demencija.

25 metų Fredis Figgersas buvo sukūręs daugiau nei 80 vartotojų programų, gavęs 5 patentus.

Fredis įkūrė labdaros fondą, kuris teikia stipendijas studentams, teikia pagalbą stichinių nelaimių metu ir padeda benamiams. „Aš pradėjau fondą nuo savo asmeninio uždarbio. Aš atsimenu, iš kur aš atėjau ir įsitikinęs, kad galima nupirkti visą pasaulį, tačiau prarasti sielą – ir to nenoriu. Aš noriu keisti pasaulį į gera. Gėris visada sugrįžta. O geriausias kerštas likimui – tai sėkmė.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353