Fotografas atrado žmones, kuriuos jis fotografavo prieš kelis dešimtmečius, ir štai kaip jie pasikeitė

2054
Patinka? Duok Like!

1970-ųjų pabaigoje ir 1980-aisiais medikas Chris Porsz mėgo valandų valandas klajoti po Anglijos Piterboro miesto gatves ir fotografuoti praeivius, kuriuos sutikdavo savo kelyje, pradedant policininkais ir baigiant pankais. Po 30 metų Porsz nusprendė grįžti prie savo fotoprojekto ir tuo pačiu pasimatuoti seklio vaidmenį. Dabar fotografas ieško žmonių, kurie pozavo jam Piterboro miesto gatvėse prieš daug metų ir tikina juos sugrįžti į tą pačią vietą ir nusifotografuoti ta pačia poza kaip ir senoje nuotraukoje.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353