Dviejų vaikų tėvas, pasikeitęs lytį, vėl panoro tapti vyru. Tačiau žmona jau sutiko naują meilę

595
Patinka? Duok Like!

Lyties keitimas – rimtas sprendimas, ir į jį reikia žvelgti atsakingai. Bet, kaip pasirodė, kai kurie žmonės priima jį pernelyg skubotai.

2009 metais Eirian ir Džeimsas Koenai iš Didžiosios Britanijos slapta susituokė Jamaikoje. Greitai sutuoktiniams gimė dvi dukrelės, kurias tėvas be galo mylėjo.

Atrodė, šeimoje viešpatavo visiška harmonija ir meilė. Tačiau po 8 santuokos metų Džeimsas prisipažino žmonai, kad nori tapti moterimi. Pasirodė, savo esybę vyriškis slėpė nuo pat vaikystės.

Vyro pareiškimas sukėlė Eirian šoką, tačiau galiausiai ji jį palaikė. Netrukus Koenas pradėjo vartoti hormoninius preparatus ir nešioti peruką, o vyriškus drabužius pakeitė moteriškais. Palaipsniui Eirian priėmė faktą, kad jos vaikų tėvas – translytis.

Kadangi sutuoktiniai jau nebegalėjo būti vyru ir žmona, jie išsiskyrė, išsaugoję draugiškus santykius. Su laiku Eirian susirado naują vyriškį, o štai Džeimsas pradėjo jaustis nekomfortiškai naujame pavidale.

Vos po 7 mėnesių jis nustojo nešioti sukneles ir aukštakulnius, išmetė peruką ir vėl užsiaugino barzdą.

Apie tai, kas nutiko jos vyrui ir jo lytinį permainingumą Eirian net parašė knygą, pavadintą „Aistra laisvei“.

Dabar buvę sutuoktiniai – draugai. Tiesiog Džeimsas taip ir neatrado savęs šiame pasaulyje.

O ką jūs manote apie tai? Kas šioje situacijoje nukentėjo labiausiai? Dalinkitės savo nuomonėmis komentaruose!


Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos.
Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą.
Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!