Dažome tarpus tarp blakstienų, kad atrodytume jaunesnės

1360
Patinka? Duok Like!

Gana dažnai moterys dėl laiko trūkumo piešia strėlytes ar dažo akis šalia blakstienų augimo linijos.

Uždažius tarpus tarp plaukelių žvilgsnis įgauna gilumo ir išraiškingumo, o moteris atrodo jaunatviškai ir gaiviai.

Kam užpildyti dažais zoną tarp blakstienų

Tai būtina norint vizualiai padidinti akis ir sukurti tankių blakstienų vaizdą. Tokiu būdu atliktos strėlytės nudžiugins idealia konfigūracija. Jos atrodo tvarkingai ir atveria žvilgsnį.

Galima paeksperimentuoti su įvairiais makiažo būdais ir palyginti rezultatą. Daugelis merginų įsitikinusios, kad ši gudrybė pakeičia išvaizdą ir daro veidą išraiškingesnį bei ryškesnį.

Paprastas dažymo metodas

Tam, kad pilnai uždažytumėte tarpus tarp blakstienų, geriau naudoti gelinį pravedimą ar juodą markerį akims. Tokie produktai veikia švelniai ir nesukelia paraudimų bei ašarojimo. Ant teptuko įstrižu galiuku imame dažančios medžiagos, žiūrime į viršų ir prispaudžiame teptuką prie plaukelių šaknų. Galima truputį pakelti pirštais viršutinį voką ir lengvai judėti aplikatoriumi į dešinę ir atgal. Oda vidiniame kamputyje labai jautri, teks truputį pakentėti.

Jei vizažas numato apatinio voko apdirbimą šviesiu produktu, tokiu pat būdu pabrėžkite ir viršutinę dalį.

Pieštukas blogai laikosi ant gleivinės, linijos lengvai išsitepa ir atrodo netvarkingai.

Pravedimas ir markeris nenubyra ir nenusivalo, kosmetika nepatenka į akis. Ji išsilaiko visą dieną, palaikydama pirminį gaivumą ir ryškumą.

Padarius kelis sluoksnius, kontūrai įgaus sodrumo ir grafiškumo. Be to, esant būtinybei, galima pravesti papildomą liniją virš blakstienų. Tam naudoti pieštuką netikslinga, minkštas grifelis subyra, o kietas braižo odą. Gelinės tekstūros kosmetika neturi tokių trūkumų. Išsirinkite bet kokį atspalvį, kuris pabrėžia rainelės spalvą ir prideda makiažui ryškių spalvų.

Žinoma, kiekvienos merginos asmeninis reikalas, kaip dažyti tarpus tarp blakstienų ir kokias kosmetikos priemones naudoti, bet galbūt verta nors kartą pabandyti naują metodą ir įvertinti rezultatą.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353