Britanijoje gimė neįprasti dvyniai. Vienas vaikas jaunesnis už kitą 3 savaitėmis

1034
Patinka? Duok Like!

Britė Rebeka Robertson sužinojo, kad laukiasi dvynukų, tačiau buvo sukrėsta to, kad vienas jaunesnis už kitą 3 savaitėmis.

Šis fenomenas aprašytas medicinoje ir vadinasi superfetacija.

Anksčiau pasaulyje buvo aprašyta tik 13 tokių atvejų.

Rebeka pastojo praeitų metų pradžioje, prieš pat prasidedant pandemijai, kai covid tik pasiekė Europą.

„Ultragarso tyrimas 7 savaitę parodė, kad pas mus dvynukai, bet vienas vaisius buvo aiškiai stambesnis už kitą. Tada mes sužinojome apie superfetacijos fenomeną ir mūsų atvejį.“

Superfetacija – antros kiaušialąstės apvaisinimas prasidėjus nėštumui, to pasekoje moters gimdoje vystosi du vaisiai, kurių amžius skirtingas. Šiandien pasaulyje užregistruota tik 14 tokių atvejų.

Rebeka prisimena, kad jos nėštumas buvo labai jaudinantis. Kai kurie daktarai buvo įsitikinę maža superfetacijos tikimybe ir teigė, kad antrasis vaikas vystosi lėčiau dėl genetinių problemų.

Rugsėjį, 33 nėštumo savaitę, Rebekai atliko cezario pjūvį.

Dvynukai atėjo į pasaulį rugsėjo 17. Nojus svėrė 2 kg, o Rozali – vos daugiau kilogramo.

Pirmąsias dvi su puse savo gyvenimo savaites vaikai praleido atskirai skirtingose klinikose.

Prieš Kalėdas Rebeką su vaikais išrašė namo.

Dabar mažyliai jaučiasi gerai, auga ir stiprėja, o jų mama dokumentuoja, kaip vystosi Nojus ir Rozali bei pasakoja apie retą fenomeną savo Instagram puslapyje.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353