Apie tai, kaip veikia bumerango principas : „Tai, ką tu darai, tau ir sugrįš“

10084
Patinka? Duok Like!

XX a.pradžioje vienas škotų fermeris ėjo namo. Eidamas pro pelkę, išgirdo pagalbos šauksmą.

Fermeris nubėgo balso link ir pamatė berniuką, bandantį išsikapstyti iš liūno. Fermeris greit nukirto storą šaką, atsargiai prisiartino ir ištiesė šaką skęstančiajam. Kai berniukas išsiropštė, ilgai negalėjo sulaikyti ašarų, jis visas drebėjo.

– Einam pas mane namo, – tarė fermeris. – Tau reikia nurimti ir sušilti.

– Ne ne,- papurtė galvą berniukas,- manęs laukia tėvas. Jis turbūt labai jaudinasi.

Padėkojęs savo gelbėtojui, berniukas nubėgo…O ryte fermeris pamatė, kaip prie jo namo privažiavo karieta, kurią traukė grynaveisliai žirgai. Iš karietos išlipo gerai apsirengęs džentelmenas ir paklausė:

– Tai jūs vakar išgelbėjote mano sūnui gyvybę?

– Taip, aš,- atsakė fermeris.

– Kiek aš jums skolingas?

– Negėdinkite manęs pone. Jūs man nieko neskolingas. Aš pasielgiau taip, kaip turėtų pasielgti normalus žmogus.

– Ne, aš negaliu šito taip palikti, todėl kad mano sūnus man labai brangus. Sakykite bet kokią sumą,- užsispyrė lankytojas.

– Aš daugiau nenoriu kalbėti šia tema. Viso gero. – Fermeris pasisuko eiti. Ir čia į prieangį išbėgo jo sūnelis.

– Tai jūsų sūnus? – paklausė svečias.

– Taip,- išdidžiai atsakė fermeris, glostydamas berniuko galvą.

– Padarykime taip. Aš pasiimsiu jūsų sūnų su savimi į Londoną ir apmokėsiu jo išsilavinimą. Jei jis toks pat kilnus, kaip ir jo tėvas, tai nei jūs, nei aš nesigailėsime dėl šio sprendimo.

Praėjo keletas metų. Fermerio sūnus baigė mokyklą, paskui medicinos universitetą, ir greitai jo vardas tapo žinomas visame pasaulyje, kaip vardas žmogaus, atradusio peniciliną. Jo vardas buvo Aleksandras Flemingas.

Prieš pat karą į vieną Londono klinikų su sunkiausia plaučių uždegimo forma pateko to paties džentelmeno sūnus. Kaip jūs manote, kas išgelbėjo jo gyvybę šį kartą? Taip, penicilinas, atrastas Aleksandro Flemingo.

Džentelmeno, suteikusio Flemingui išsilavinimą, vardas buvo Randolfas Čerčilis. O jo sūnus vardu Vinstonas Čerčilis, kuris tapo Anglijos premjeru.

Galbūt būtent šiuos įvykius prisimindavo Vinstonas Čerčilis, kai sakydavo: „Tai, ką tu darai, tau ir sugrįš“.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353