Aukščiausio pirmojo laipsnio pagyros: nusipirkti didelę brangią mašiną ir „Rolex“, skaityti Coelho knygas, niekinti Doncovą, mylėti lieknutę blondinę su didelėmis krūtimis. 

Antrojo laipsnio pagyros: nusipirkti mažą stilingą mašinytę ir „Longines“. Skaityti Umberto Eco. Niekinti Coelho kūrybą, mylėti ironišką briunetę. 

Trečiojo laipsnio pagyros: važinėti metro ir kasi, nes taip greičiau ir pigiau, nešioti „Swatch“, skaityti Anną Gavaldą, išjungti vandenį valantis dantis. Nieko neniekinti, nes tai kenkia karmai. Nieko nemylėti, nes tu dar nesutikai savojo žmogaus. 

Ketvirtojo laipsnio pagyros: parduoti butą, mašiną ir „Longines“. Nuvažiuoti į Tibetą, pasiekti nirvaną, mylėti visus. 

Aukščiausiojo laipsnio pagyros: grįžti iš Tibeto, nieko niekam nepasakoti, nusipirkti didelį brangų automobilį, laisvalaikiu skaityti Doncovą, laiką tikrinti telefone, mylėti savo vaiko mamą. Pripažinti, kad bet koks gyvulys su Coelho gali pasirodyti, jog pasiekė Budos nirvanos. 

V.Pelevinas

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353