Apatija sunkiu metu: ką daryti

760
Patinka? Duok Like!

1. Nelyginkite savo nuovargio.

Jis – tik jūsų, ir jūs turite teisę jį išgyventi. Koučeriai mėgsta kartoti, kad viskas pasaulyje sąlygota: galima pergyventi dėl nukleiptų batelių, kol gatvėje nepamatysi žmogaus be kojų. Taip, visada atsiras kažkas, kam žymiai sunkiau.

Bet jūs dėl to nekalti: žmonės patenka į įvairias negandas, bet kiekvienas turi teisę norėti palaikymo ir supratimo. Ir jūs taip pat.

2. Pakeiskite fokusą.

Nustokite akcentuoti dėmesį ties nesvarbiais dalykais – ypač nelengvais laikais! Eikvojant jėgas kažkam antraeiliam, jų nepakaks tam, kad pakeistumėte savo gyvenimą.

Jei jums neduoda ramybės kažkokie reikalai, kiekvieną kartą klauskite savęs: „Tai taip svarbu? Ar ta gali palaukti iki ryto? Aš galiu ko nors paprašyti padėti? Ir svarbiausia, tai tikrai padarys gyvenimą geresniu?“

3. Dabar viskas kitaip.

Netekęs jėgų žmogus – ne toks, kaip anksčiau. Ir net pats aktyviausias judruolis ir nesulaikomas sangvinikas su jo karštu krauju gali išsikvėpti – ir vėlgi turi tam pilną teisę!

Lygiai taip pat gali pasikeisti niekada neatsisakantis padėti gerietis, kuris skubėdavo visiems į pagalbą. Arba žmogus- „liemenė“, į kurį jūs įpratote išsiverkti. Jiems dabar nelengva.

Taip, nesugebėjimas užsiimti tuo, kas kadaise sekėsi – tai siaubinga. Pergyventi dėl to, kad jums neužtenka jėgų namų treniruotėms kaip anksčiau – normalu. Tiesiog perskirstykite resursus: kada nors jums vėl viskas pavyks.

4. Nemeluokite sau.

Ir nereikalaukite iš savęs neįmanomo: jei jums blogai, nereikia įkalbinėti sau, kad viskas puiku. Nuo to produktyvumas neišaugs. Bet ir bausti savęs už dabartinę prastovą nėra prasmės.

Juk viskas paprasta: jūs pavargote – jums reikia poilsio; jaučiate skausmą – jums reikia užuojautos. Ir svarbiausia, niekas nepasikeis į gerąją pusę, jei jūs to negausite.

Taip, ant kiekvieno mūsų turbūt gula atsakomybė prieš kitus. Bet tai ne priežastis pamiršti džiuginti save. Įveskite į darbo grafiką pauzes – kavai, dienoraščio rašymui ar net pusvalandžio dienos miegui.

5. Nustokite galvoti apie tai, kad buksuojate.

Tokios mintys vėlgi ateina į galvą dėl to, kad jūs lyginate save su kitais. Kad būtumėte laimingi, nebūtina būti idealiais: kiekvienam savas kelias.

Priimkite save čia ir dabar, net jei situacija jūsų netenkina – paleiskite save. Tai perkrauna ir suteikia sparnus. 

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353