Anksčiau štai kaip būdavo: vyrui savas miegamasis, o žmonai savas

247
Patinka? Duok Like!

Anksčiau štai kaip būdavo: vyrui savas miegamasis, o žmonai savas – ir štai tau ilgas, laimingas gyvenimas.

Sutuoktinė pasiruošė iš anksto, intymiai pasikvėpino, peniuarą užsimetė ir tokia: Avdotja! Kvieskite poną, pageidauju atlikti šeimynines pareigas!

Atliko, reiškia, kavutės pagurkšnojo, ponas cigarą surūkė ir viskas! Dinkite, bitte šon, į savo kambarius iki sekančio kvietimo, ponia pageidauja ilsėtis.

Ponas išsprūdino – suprantamas dalykas, o ponia guli – muses nagučiu maigo ar kokią ten sveikatinamąją klizmą darosi. Ir jos miegas ramus, kadangi niekas neknarkia prie šono. O ir ponas laimingas – nereikia vesti varginančių pokalbių, ilsėkis sau ramiai, gali sau snarglius į čiužinį valytis be apribojimų, nesigėdindamas bezdėti, ir už knarkimą vėlgi niekas alkūne į šoną nebaksnoja.

O paskui tai pasikeitė. Butų klausimas, na patys suprantate.

Nežinau kaip jums, o man didžiulis stresas miegoti su kažkuo. Kažkam, įtariu, irgi.

Miegu aš neramiai. Man tai gerti, tai sisioti, tai 5 ryto gulintį šalia į šoną baksnoti, kad nedelsdamas palaikytų su manimi pokalbį apie kaspinuočius.

Apsaugokit visi šventieji, savo plaukuotumais prie manęs prisilies per miegus, ar užsikels ant manęs savo bjaurias kojas. Tai išvis žmogaus teisių pažeidimas – taip galima daryti tik man!

Dar man, žinoma, galima miegoti jūros žvaigždės poza ir išgrūsti miego partnerį į lovos kraštą, iki pat jo, partnerio, kritimo ant grindų.

Nerealiai mėgstu antklodes. Kiek bepadėtų – visos bus mano. Aš iš jų naktį statau Babilonus ir paskui guliu kaip fašistas apkasuose, ateivių antplūdžio saugausi. O tai, kad žmogus šalia miršta iš šalčio, ne mano reikalas. Vėlgi, kai šalta, žmonės neturi jėgų knarkti, trukdyti mano miego.

Triukšmauti šalia manęs niekaip negalima. Judėti taip pat nepageidautina. Išvis geriausia eiti miegoti į kitą vietą. Bet nesigauna. Buto klausimas ir mažos erdvės.

Taip ir gyvenu, kenčiu. Ne, būna išimtys, žinoma. Bet tai didelė retenybė.

O apie tai, kad rytais moterys visos baisios ir panašios į pasišiaušusius ežius – apie tai net prasmės nėra. Apie tai jau rašė…

Aleksandra Kutuzova

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353