9 požymiai, kad jūs – manipuliatoriaus auka

839
Patinka? Duok Like!

Kažkas gali nuspręsti,kad tai ne taip jau baisu, bet iš tiesų emocinė manipuliacija – tai labai rimta. Kai artimas žmogus jumis manipuliuoja, jis piktybiškai naudojasi jūsų pasitikėjimu ir kantrybe.

Emociniai manipuliatoriai gali visomis prasmėmis sugriauti jūsų gyvenimą. Todėl labai svarbu mokėti juos atpažinti.

Štai kaip suprasti, kad jūsų partneris jumis manipuliuoja:

Į jūsų emocijas neatsižvelgiama.

Kai jūs pykstate arba nusimenate, jūsų partneris neteikia tam reikšmės. Atrodo, jam nusispjauti į jūsų jausmus – jis viską parodo taip, lyg jūs perdedate. Tai labai pavojingas požymis.

Jei jūs nepasiduodate, o jis jus ignoruoja.

Jei jūs nesutinkate su partneriu arba pareiškiate savo nepasitenkinimą, jis tiesiog nustoja su jumis kalbėtis. Rezultate jums tenka pasiduoti, kad numaldytumėte jį. Kuo ilgiau jis tyli, tuo blogiau jūs jaučiatės.

Jis visada daro taip, kad jūs jaustumėtės kalta.

Kai partneris kažką dėl jūsų padarė, o jūs atsisakote padaryti kažką dėl jo, jis imasi įteigti jums kaltės jausmą. Viskas, ką jis dėl jūsų daro, naudojama kaip spaudimo instrumentas. Jūs neturite teisės jam atsakyti – o tai jau pakankama priežastis palikti jį.

Jis visada sako viena, o daro kita.

Pas toksiškas asmenybes žodžiai visada prasilenkia su darbais. Kuo jūs artimesni, tuo labiau tai pastebima. Jis gali pasakoti apie save pasakas kiek nori, bet jei tai nepatvirtinama darbais, tai kame prasmė?

Jis nuolat baksnoja į jūsų silpnybes.

Jis dažnai jums suteikia galimybę pasisakyti pirmai, kad paskui prisikabintų prie silpnų argumentų. Rezultate jūs nuolat jaučiatės neteisi. Atminkite: jūs ne žaisliukas, ir jūsų silpnybės nesuteikia teisės jam taip elgtis.

Jis greitai praranda savitvardą ir nesuteikia jums galimybės išsiaiškinti.

Emocinis manipuliatorius visada įsiaudrina, kai kas nors vyksta ne taip. Tokiu būdu jis akimirksniu keičia atmosferą: vietoj to, kad spręstumėte problemą, jūs priversta jį raminti. Tai tipiškas atitraukimo manevras.

Jis nuolat meluoja dėl smulkmenų.

Partneris neturi jūsų apgaudinėti. Jei jis nuo jūsų kažką slepia arba nepasako iki galo net smulkmenų, tai labai blogas ženklas. Nėra jokios priežasties meluoti ir tupinėti, kai tiesiog gali pasakyti tiesą.

Jis visada pateikia save kaip auką.

Vos jūs užsimenate apie partnerio elgesį, kai jis viską apverčia aukštyn kojomis. Jis tuoj pat apsimeta auka ir reikalauja sau užuojautos. Taip jis viliasi atitraukti jus nuo to, kas netenkino jūsų pradžioje.

Jūs vėl ir vėl suteikiate jam šansą, bet niekas nesikeičia.

Jei jūs kiekvieną kartą nuolaidžiaujate, bet partneris elgiasi vis taip pat, tai jūs veltui stengiatės. Jūs nusipelnote partnerio, kuris investuos į santykius jėgas ir laiką. Ar verta švaistyti energiją manipuliatoriui?

O jums teko susidurti su manipuliatoriais?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353