8-metis kinų berniukas nuėjo 5 km žvarbiame šaltyje, kad patektų į mokyklą

438
Patinka? Duok Like!

Daugelis tėvų stengiasi leisti vaiką į tą mokyklą, kuri yra arčiausiai namų.

Taip vaikas galės truputį ilgiau pamiegoti, o gal ir užbėgti namo pietų metu. Tačiau toli gražu ne visiems pavyksta taip patogiai įsikurti.

Yra tokių vaikų, kuriems tenka įveikti didžiulius atstumus, kad patektų į pamokas, o paskui namo.

Neseniai 8-metis kinų berniukas nuėjo 5 km, kad patektų į savo pradinę Čžuanšanbao mokyklą Junanio provincijoje. 9 laipsnių šaltyje. Laikyti egzamino.

„Buvo pirmoji egzaminų diena,- sako Chen. – Temperatūra labai greitai nukrito iki -9. Direktorius patvirtino, kad berniukas tikrai gyvena labai toli nuo mokyklos ir pažymėjo, kad jis labai pozityvus, daug juokauja ir dažnai verčia savo klasiokus mirti iš juoko. Tiesiog nuostabu, kaip berniukui pavyksta išsaugoti teigiamą nusiteikimą gyvenant dideliame nepritekliuje ir praleidžiant didžiąją savo laiko dalį su seserimi ir močiute.

Mokyklos direktorius Fu Chen nepatikėjo savo akimis, pamatęs berniuką. Jo plaukai ir antakiai buvo pasidengę varvekliais, o skruostai degė nuo šalčio.

Chen padarė moksleivio nuotrauką, davęs pradžią šiai beprotiškai istorijai. Internete jį praminė „lediniu vaikinu“. Po to, kai apie jo žygį sužinojo internete, į mokyklą ėmė kreiptis žmonės su siūlymais padėti mokiniams ir pagerinti jų ugdymo sąlygas. Ir greitai į mokyklą atėjo daugiau nei 15000 dolerių aukų, 20 šildymo prietaisų ir 144 šiltų drabužių komplektai.

Pasak Fu, mokykla, kiek tai įmanoma, bando rūpintis visais moksleiviais, tiekia jiems pusryčius, tačiau dėl finansavimo trūkumo negali reikiamai apšiltinti klasių. Žmonės, apstulbinti berniuko valios, tikisi, kad jis sugebės pasiekti geresnį gyvenimą, jei tęs mokymąsi. Ir kol daugelis daro viską, kad išvengtų egzaminų, jis elgiasi atvirkščiai. „Ledinis vaikinas“ nuėjo 4,8 km 9 laipsnių šaltyje, kad tik atliktų testą.

„Tai buvo pirmoji jų egzaminų diena“, pasakė mokyklos direktorius, kuris ir patalpino berniuko nuotrauką internete.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353