40 kg sveriantį gražuolį dėl dydžio atsisakydavo imti iš prieglaudos

395
Patinka? Duok Like!

Kelis kartus domėjosi Bosiku, tačiau pamatę jį atsisakydavo. Ne kiekvienas sutiktų laikyti tokį didelį šunį.

Bosikas – didelis, tačiau labai draugiškas ir švelnus šuo. 40 kg sveriantis gražuolis aiškiai turi terjero genų. Po ilgo gydymo jis pateko į laikiną globą, tačiau nauji šeimininkai taip ir neatsirado.

Kelis kartus Bosiku domėjosi, tačiau pamatę atsisakydavo. Ne kiekvienas sutiktų laikyti tokį didelį šunį.

Ir štai po 8 mėnesių savanoriams paskambino Zoja. Moteris gyveno pietuose ir pamačiusi Bosiko foto suprato – šis augintinis užkariavo jos širdį.

Šunį teko vežti toli, tačiau sunkus kelias buvo to vertas. Naujoji šeimininkė visą tą laiką, kol augintinis keliavo pas ją, skambindavo paklausti, kaip jis jaučiasi. O atvykus net padengė stalą, nepaisydama to, kad buvo jau gili naktis.

Zojos vyras iškart įspėjo, kad gyvūnas gyvens name, jokių voljerų. Ir supažindino šunį su dviem šunimis, kuriuos šeima kadaise irgi pasiėmė iš prieglaudos.

Gyvūnai gana greitai rado bendrą kalbą ir dabar dičkis gražuolis naujuose namuose jaučiasi puikiai.

O ką ir kalbėti, jau antrą dieną, kai savanoriai susiruošė namo, šuo džiugiai pažvelgė į juos ir nubėgo savo reikalais. Lyg sakytų, ačiū už pagalbą, toliau aš pats.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353