4 dalykai, kurių vyras niekada neatleis

11279
Patinka? Duok Like!

Kaip tai beatrodytų keistai ir juolab kvailai, bet didelė dalis moterų naiviai galvoja, kad vyrai žymiai silpnesni už jas protiškai.

Žinoma, gyvenimą mūsų planetoje valdo meilės galia ir dažnai dėl jos vyrai pasiruošę atleisti beveik viską, užmerkdami akis prieš daugelį dalykų, nepaisant aukso žiedo.

Savo ruožtu moterys dažnai nueina per toli su savo tikslais ir jų įgyvendinimo planais. Ir tai tęsis tol, kol vyriškis jos nesustabdys.

Tai kaip gi išgryninti tą plonutę ribą, kurią peržengti moterims ypač pavojinga? 4 dalykai, kurių vyras niekada neatleis:

1. Neištikimybė

Yra dalykai, kurių vyrai neatleidžia ir pagal apklausų rezultatus – tai neištikimybė. Į šią sąvoką įeina įvairiausia potekstė ir prasmė. Tai arba seksas, arba dvasinė neištikimybė.

Tuo metu, kai moteris neištikima savo vyrui, ji leidžia jam suprasti, kad ji jam abejinga ir visi tarpusavio santykiai tėra iliuzija.

Vyrui tai tiesiog smūgis žemiau juostos. Jis taipogi negalės atleisti, jei ji save statys aukščiau tarpusavio santykių. Pati gamta sukūrė, kad vyras – tai šeimos galva, net jei žmonos alga keliskart didesnė.

2. Moteriškas kvailumas

Daugumoje atvejų vyrai paprasčiausiai negali pakęsti moteriško kvailumo. Mitas apie tai, kad vaikinai myli kvailas, bet gražias, seniai tapo istorija ir jau ne toks populiarus. Jei vaikinas mato šalia ne šiaip simpatišką, bet dar ir protingą bei eruditišką merginą, tai glosto jo savimeilę.

3. Atsisakymas

Dažnai vyrai ilgam įsižeidžia atsisakius intymaus artumo. Ypač jei reikalas prieina iki paties įdomiausio… ir čia – „aš pavargau“, arba klasika „baisiai įsiskaudėjo galva“.

4. Lyginimas

Taipogi verta pažymėti, kad vienu momentu vyras niekada neatleis nevykusio palyginimo su kitu vyriškiu. Vyras jums turi būti vienintelis ir nepakartojamas, be to, pats geriausias visame margame pasaulyje.

Ir neverta jo įtikinėti priešingai. Paprasta tiesa Žodžiu, verta įsiminti vieną gana paprastą tiesą: su vyru verta elgtis taip, kaip jūs norite, kad jis elgtųsi su jumis.

Verta išmokti suprasti jį ir jei jūs pastoviai stengiatės užgauti ar įskaudinti partnerį, tai bent minutėlei įsivaizduokite save jo vietoje.

Galbūt verta iš pradžių pagalvoti ir tik paskui daryti?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353