Keigo – iliustratorius iš Japonijos, Instagrame žinomas k5fuwa niku. Mes kažkada rodėme jo darbus, kaip nelengva krokodilams gyventi tarp žmonių. Šį kartą jis įsivaizdavo, kaip elgtųsi tinginiai, jei jie gyventų mūsų rūsčioje žmogiškoje realybėje. Sprendžiant iš iliustracijų, jų lėtumas trukdytų ne tik jiems, bet ir aplinkiniams. Keigo komiksuose tinginiai įsisavina profesijas, kurios jiems tiesiog draudžiamos – tiekėjas, taksistas ir net kirpėjas. Jūs tik pažvelkite, kaip jie niekur neskuba!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353