23 metų mergina ištekėjo už 68 metų senio – kaip susiklostė jų gyvenimas

14120
Patinka? Duok Like!

23 metų Stefani Volper iš Kanados išrinktasis tinka jai net ne į tėvus, o į senelius. Įsimylėjėlių amžiaus skirtumas 45 metai, o tai didelis skaičius! Tačiau tai visiškai nesutrukdė jų santykiams, ir štai jų tvirta mylinti šeima, kurioje neseniai gimė jų sūnus.

Daugelis nepailsdami tvirtina, kad Stefani ir Dono sąjunga tiesiog neįmanoma, tačiau porai ir tokie žodžiai netapo kliūtimi.

Jie mėgaujasi gyvenimu, vienas kitu ir savo asmenine laime.

Jų pažinties istorija prasidėjo prieš 4 metus. Stefani tuo metu dirbo viename iš Britų Kolumbijos barų.

Pas juos iškart atsirado kai kas bendro, juk Dono sūnus iš pirmos santuokos mokėsi vienoje mokykloje su Stefani.

Susipažinus tarp jų akimirksniu įsižiebė aistra ir jų santykiai ėmė vystytis beprotišku greičiu.

Kai Donas džentelmeniškai lydėjo naują pažįstamą namo po darbo, jis iškart žengė sekantį žingsnį ir pakvietė ją į patį tikriausią pasimatymą. O dar po kiek laiko jie jau kartu žengė prie altoriaus.

Dabar vyrui 70 metai, tačiau išoriškai jis atrodo kur kas jaunesnis. Pats jis jaučiasi 30-ies ir viskas dėka antro kvėpavimo, kuris atsivėrė atsiradus jaunai žmonai ir mažam sūnui.

Šių dviejų žmonių sąjunga neliko be giminaičių dėmesio. Ir Stefani, ir Dono giminė buvo įsitempusi ir nepriėmė jų ryšio rimtai.

Ištirpdyti abejojančių giminaičių širdis padėjo viena laiminga naujiena – porai greitai turėjo gimti mažylis, kuris padarė jų šeimą pilnaverte. Naujas etapas gimus berniukui visus suvienijo ir padarė naujai iškeptus tėvus pačiais laimingiausiais. Sūnelį pora pavadino Lahlanu.

Žmonės, sužinoję šią istoriją, ėmė dalintis į 2 stovyklas. Vieni priėmė tokią sąjungą negatyviai, kiti žvelgė žymiai lojaliau.

Donas ir Stefani myli vienas kitą ir šių jausmų neslepia net būdami viešumoje. Visuomenėje jie elgiasi kaip ir daugelis įsimylėjėlių, kaip balandėliai. O nepažįstamieji iki šiol parodo savo pasibjaurėjimą jais, juk suvokia juos kaip anūkę ir senelį. Dėl to porelė dažnai patiria išpuolius jų adresu.

XXI amžius neatnešė naujų pažiūrų žmonėms, nors mūsų laikais visi jau seniai galėjo apsiprasti su keistenybėmis. Tačiau daugelis vis taip pat laikosi išankstinių nuostatų, bandydami visus įkišti į vieną standartą. Todėl jauną gražuolę visada įtaria merkantilumu, jei ji užmezga santykius su gerokai vyresniu vyriškiu.

Ne visada teisinga manyti, kad amžiaus skirtumas susijęs su finansine nauda ir tiksliais apskaičiavimais.

Būna ir taip, kad tarp skirtingų kartų atsiranda šilti, o svarbiausia – nuoširdūs jausmai.
Kai Dono ir Stefani jausmai tik prasidėjo, vyras ir pats bijojo juos afišuoti. Dėl drovumo Donas priešinosi visiems Stefani bandymams paimti jį už rankos ar pabučiuoti viešoje vietoje. Tačiau greitai meilė nugalėjo visas baimes ir širdis davė valią pasireikšti jausmams.

Stefani pakomentavo situaciją taip:

„Aptarinėdami mūsų porą, žmonės pagrinde įžeidžia mane, todėl kad manyje mato aferistę,
nesugebančią išlaikyti savęs savarankiškai.

Kažkas galvoja, kad aš turėjau problemų su tėvu, todėl man reikia vyresnio žmogaus dėmesio. Tokie svarstymai manęs neužgauna ir neliūdina, aš paprasčiausiai pataisau taip galvojančius žmones“.

Pora labai rimtai supranta visas jų amžiaus skirtumo pasekmes. Jie pergyvena, kad kai sūnus paaugs, Donas bus blogos formos ir negalės būti pilnaverčiu tėvu.

Todėl jie maksimaliai stengiasi išsaugoti prisiminimus sūnui, kad Lahlanas žinotų, kad jo tėvas jį mylėjo ir didžiavosi juo. Pora pastoviai kartu fotografuojasi ir filmuojasi, kad visi vertingi ir svarbūs jų šeimos gyvenimo momentai būtų įamžinti.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353