20+ išlepintų katinų, kurie užlipo šeimininkams ant sprando ir letenas nuleido

1412
Patinka? Duok Like!

O jūs žinojote, kad pagal kai kuriuos signalus galima nustatyti, kas namuose šeimininkas – jūs ar katinas? Taip,šie ūsuotieji neklaužados su mielais snukučiais tiksliai žino, kaip nepastebimai paimti valdžią į savo letenas ir priversti žmogų visaip nuolaidžiauti jiems. Na o mūsų straipsnio herojai ir patys jau suprato, kad išlepino savo augintinius ir šie nežino ribų.

Jei karalienė nori žaisti su lubų ventiliatoriumi, ji žais su lubų ventiliatoriumi.

„Aš tiesiog nustojau ją glostyti, ir štai kas išėjo.“

„Mama, pašnibždomis: „Nesakyk tėtei, kad ši pagalvėlė Bobui kainavo 70 eurų“.

„Pastačiau savo katinams bokštą iš dėžių“.

„Mano katinas nepalieka manęs ramybėje, kol aš neįjungsiu jam kokio nors šou. Ypač jam patinka žiūrėti vaizdelius apie paukščius per YouTube.“

„Jūs kada nors matėte labiau išlepintą katiną? Mes tik neseniai persikėlėme, o jis jau turi daugiau žaislų, nei mes baldų“.

Pusryčiai šeimininkui į lovą namuose.

„Žmona, sako, kad mes išlepinome mūsų katiną. Supratimo neturiu, apie ką ji“.

„Tai mano gimimo diena, tačiau dovanas gavo katės“.

„Jai patinka stebėti šiukšlių išvežėjus“.

„Mano katė turi nuosavą sofą.“


Tu supranti, kad katinas išlepintas, kai jis atsisako ėsti virtuvėje ir tu dar turi palaikyti jam kompaniją.

„Jis ėda ant grindų šalia paveikslo, kurį dėl jo teko nuimti nuo sienos, o laka tik ant palangės gėlių apsuptyje. Ir pabandyk nors kažką sukeisti vietomis“.

„Ji įsitaisė tarp mano kojų ir laiko mane šiuose spąstuose kelias valandas.“

„Ji kniaukė ant manęs tol, kol aš neištiesiau ir neįjungiau pledo su pašildymu, o paskui greitai išsidrėbė ant jo“.

„Prieš 1,5 metų man pasirodė, kad išmokyti katiną lakti iš krano – puiki idėja. Dabar jis atsisako lakti iš dubenėlio, pastoviai įšoka į kriauklę ir prašo įjungti vandenį“.

„Mano katė siaubingai mėgsta sėdėti balkone ir spoksoti į langus. Jei durys uždarytos, ji rėkia per visą butą, kol neatidarysime, nepadėsime jos mėgstamo gulto ant dėžių ir nepasodinsime jos ten.“

„Padariau pavėsinę savo katei“.

„Mano vaikinas sugaišo 3 mėnesius tam, kad pastatytų mūsų ūsuočiui namą su pašildymu. Mes padėjome ten skanėstų, o katinas tiesiog įkišo galvą, suėdė vaišes ir išėjo.“

„Mano įžūlusis snukis atsisako ėsti pašarą iš dubenėlio, jei tuo momentu jo neglostysi. Jis niekada neėda pats: iš pradžių prieina prie dubenėlio ir pradeda klaikiai kniaukti, kad jį paglostytų“.

„Po to, kai aš uždraudžiau jam kramtyti pieštukus, jis nusprendė, kad nesiruošia to kęsti ir paprasčiausiai atsigulė ant mano spalvinimo knygos“.

„Aš turiu iš pradžių jį paglostyti, ir tik tada galiu eiti į tualetą. Ir taip kiekvieną kartą.“

„Aš, žinoma, žinojau, kad pas mus išlepintas katinas, bet dabar mama padėjo jam šaukštelį raudonųjų ikrų, o jis „užkasė“ dubenėlį ir pasibjaurėjęs apėjo jį šonu.“

„Šiandien aš sugaišau valandą, remontuodama mėgstamus Niutono žaislus. O jis paprasčiausiai nustojo su jais žaisti“.

Turbūt kažkas iš jūsų turi ne mažiau kaprizingus augintinius. Parodykite juos mums ir papasakokite, kaip jūs lepinate savo augintinius.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353