2 gudrybės, kurios prailgins vaisių ir daržovių šviežumą

240
Patinka? Duok Like!

Net šaldytuve daržovės ir vaisiai po kurio laiko netenka savo patrauklumo ir kad paskui netektų išmesti tų, kurių šviežumu jau galima suabejoti, apsiginkluokite 2 gudrybėmis.

1 gudrybė:

Prieš dėdami daržoves ar vaisius į šaldytuvą, į indą įpilkite vandens, įlašinkite į jį truputį acto.

Dėkite vaisius ir daržoves, palaikykite juos vandenyje apie 20 minučių, o paskui nuplaukite.

Actas yra puiki dezinfekuojanti priemonė ir antioksidantas. Jis nuvalys vaisių ir daržovių paviršių ir leis išlaikyti juos geros būklės pakankamai ilgai.

2 gudrybė:

Citrinų sultys, sumaišytos su actu, irgi padeda išlaikyti vaisius ir daržoves.

Šis mišinys (imamos lygios vandens, acto ir citrinos sulčių dalys) pilamas į purkštuvą, vaisiai ir daržovės gausiai apipurškiami šiuo skysčiu ir po 10 minučių nuplaunami vandeniu.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353