19 komiksų, parodančių tiesą apie nėštumą

3003
Patinka? Duok Like!

Iliustratorė ir 2 vaikų motina Lin Severinsen pradėjo piešti karikatūras apie nėštumą dar 2012 m, laukdamasi savo pirmojo vaiko. Dailininkei, kuri gyvena Bergene, Norvegijoje, pavyksta su jumoru nupiešti  problemas, būdingas nėštumui. Todėl kad kartais reikia tiesiog juoktis.

„Aš norėjau padėti tokioms pat mamoms, kaip aš, suprasti, kad jos ne vienos ir kad kartais reikia jausti ir veikti ne taip, kaip būtų idealu“.

Linksmi Severinsen piešinėliai jau leidžiami kaip knygutės.

„Tikrai malonu matyti, kad mano piešiniai ir patirtis gerai rezonuoja su daugeliu žmonių… Aš dabar turiu 3 metų mergaitę ir 5 mėnesių berniuką, kurie garantuoja, kad istorijos pas mane nesibaigs dar ilgus metus“.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Labai tikslu, ar ne tiesa?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!