17 moterų, kurios kardinaliai pakeitė savo šukuosenas ir gavosi taip kietai, kad jų dabar nepažinti

5467
Patinka? Duok Like!

Kiekvienos moters gyvenime ateina periodas, kai ji nori kardinaliai kažką savyje pakeisti. Tame jai į pagalbą ateina profesionalai, dirbantys kirpimo meno sferoje, kosmetologai ir vizažistai. Ne visada stiliaus pakeitimas būna sėkmingas, tačiau tai niekaip neliečia tų moterų, kurios pavaizduotos mūsų fotografijose.

Drąsūs jų sprendimai visiškai pateisinami: vienos išsiskyrė su įkyrėjusiu plaukų ilgiu, kitos radikaliai pakeitė plaukų spalvą, pasirinkusios visiškai neprognozuojamus atspalvius, trečios pakeitė šukuosenos fasoną ir liko patenkintos gautu rezultatu.

Labai ryškus persimainymas!

Klasiškas įvaizdis.

Net nesitiki, kad tai vienas ir tas pats žmogus.

Iki persimainymo irgi buvo gražu!

Nenuobodu!

Šioje merginoje yra kažkas paslaptingo…

Kiek spalvų!

Su kirpčiais ar be? Ką jūs rinktumėtės?

Iš blondinės į Arielę.

Ryškiausia mergina šiandienos rinkinyje.

Su šypsena visada gražu.

Drąsus sprendimas!

Nežemiškas grožis!

Kur jų sėkmės paslaptis? Sėkmingame meistro pasirinkime, kuris rado naują akcentą moters įvaizdyje ir padėjo jį įgyvendinti.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!