12 variantų kaip gražiai papuošti sodo sklypą naudojant plytas

2247
Patinka? Duok Like!

Atėjo vasara. Visus mus traukia į gamtą. Tie, kurie turi sodą, visada ras vietą relaksui.

Juk dabar sodas – tai jau ne tik ta vieta, kur sodina bulves. Tai dar ir vieta maloniam poilsiui per išeigines. Dėl  šios priežasties vis dažniau sodo sklypai virsta užmiesčio nameliais, kur norisi nors porai dienų pabėgti nuo civilizacijos ir pabūti vienumoje su gamta.

Prieš jus kelios įdomios idėjos, kurias naudojo sodininkai savo sklypų puošimui ir jaukumo sukūrimui.

Tam jie pasinaudojo tokiu, atrodo, „miestietišku“ daiktu kaip plyta.

Bet jos pagalba sukuriami nauji gražūs takeliai, sugalvojamos neįprastos klombos, įrengiamos barbekiu vietos.

Populiarus būdas padaryti sklypą gražesniu yra nedidelių plytinių „statinių“ naudojimas. Dekoratyvinėmis plytomis galima tiek aptverti klombas, tiek naudoti kaip plyteles.

Plytų pagalba galima padaryti laužavietę. Pirma, tai estetiškai gražu, o antra – pelenai ne taip išsisklaido po sodo teritoriją ir mažiau kenkia žemei.

Žodžiu, būdų ir idėjų kaip papuošti sodą plytomis gana daug. Galima pasinaudoti šiomis idėjomis. O galima ir pačiam išreikšti fantaziją ir sukurti kažką savo.


Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos.
Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą.
Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!