10 sunkių motinystės tiesų po 35 metų

677
Patinka? Duok Like!

Nėštumas visada yra tam tikra rizika, nepriklausomai kiek moteriai metų.

Tačiau po 35 reikia atidžiau stebėti savo sveikatą. Štai dalykai, į kuriuos verta atsižvelgti.

  • Didesnė tikimybė pagimdyti dvynius.

Pirmiausia, moterys po 35 turi didesnį folikulostimuliuojančio hormono (FSH) kiekį. Jis susijęs su didesniu dvynių gimstamumu.

Antra, egzistuoja teorija,  kad tabletės nuo nevaisingumo gali padidinti tikimybę, kad pas moterį bus dvyniai.

  • Persileidimo rizika.

35 metų moterys susiduria su 20% persileidimo rizika, 45 m moterys susiduria su 35% persileidimo rizika.

  • Chromosominių sutrikimų rizika.

Mokslininkai neatrado to priežasties. Tačiau ryšys tarp genetinių pokyčių ir motinos amžiaus labai nuoseklus.

  • Mityba turi reikšmę.

Sveika ir subalansuota dieta turi didelę reikšmę visoms nėščioms moterims, nepaisant amžiaus. Bet moterys po 35 linkusios priaugti daugiau svorio nėštumo metu.

  • Galimos komplikacijos.

Moterys, kurios pastoja po 35 metų, turi didesnę įvairių komplikacijų riziką: aukšto kraujo spaudimo ir gestacinio diabeto.

  • Visos moterys skirtingos.

35 – tai tik amžiaus skaičius. Visų sveikata skirtinga. Sėkmingas nėštumas priklauso nuo jūsų sveikatos ir to, kaip gerai jūs rūpinotės savo kūnu viso gyvenimo eigoje.

  • Sunkiau pastoti.

Kai 20 metų pora gali pastoti vos per kelias savaites, 35 ir vyresnės poros tam sugaišta kelis metus.

Tam jūs turite sekti ovuliaciją ir atlikti papildomus tyrimus. Svoris, gyvenimo būdas ir mityba taipogi gali įtakoti apvaisinimo tikimybę.

  • Fertiliškumo pablogėjimas.

Moterų po 35 ovuliacija mažiau reguliari. Be to, blogėja pačios kiaušialąstės kokybė.

  • Dramatiški emociniai pokyčiai.

Moterys po 35 paprastai susiduria su intensyvesniais hormoniniais pokyčiais nėštumo  metu, staigiais nuotaikų svyravimais. Tai paaiškinama dideliais hormoninio balanso pokyčiais.

  • Didelė cezario pjūvio tikimybė.

Tai susiję su didele komplikacijų nėštumo ir gimdymo metu rizika, pavyzdžiui, gausus kraujavimas, ilgas gimdymas. Jei jums daugiau nei 35, pjūvis – saugesnis būdas.

Atminkite, visi šie dalykai – tiesiog statistika. Kiekvienas atvejis – unikalus. Bet kas tikrai bus naudinga – tai išlikti ramiai ir nekelti panikos.

O jums patiko būti nėščiai?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353